Reference

Firmy, pro které jsem pracoval nebo pracuji

reference

Heineken Slovensko, a.s., I.Q.A. a.s., KPMG Česká republika, s.r.o., Lékárny Lloyds, s.r.o., Lexus Czech & Slovak Republic is a division of: TOYOTA MOTOR CZECH spol. s r.o.,  METROS s.r.o., Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., Novum s.r.o., OMNIPOL a. s., Pekárna Kabát, PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., PROFI CREDIT Czech, a. s., Raiffeisenbank a.s., RWE Česká republika a.s., Samohýl a.s., Sanvet a.s., SITA CZ a.s., Sportlines s.r.o., Syngenta Czech s.r.o., Toyota Peugeot Citroen Automobile (TPCA), Toyota SAPRO, s.r.o., Úřad městské části Praha 10, Velvyslanectví Kanady v České republice a na Slovensku, zdravotnické a neziskové organizace a další.

 

Testimonial

Petr Růžička je jeden z nejlepších koučů a terapeutů, s jakými jsem se setkal. Myslím, že málokdo dokáže nabídnout tak širokou škálu zkušeností profesních i osobních, profesionalitu a orientaci na klienta a jeho potřeby.

 

PhDr. Jan PEŠEK

HR Deputy General Manager

Toyota Peugeot Citroën Automobile

Průmyslová zóna Kolín Ovčáry 280

280 02 Kolín

tel.: +420-736-526-616

www.tpca.cz

jan_pesek@tpca.cz

 

Díky Vám je můj svět zase barevnější. Naučil jsem se s Vámi zvládat stresové situace s nadhledem a přistupovat k věcem v práci i v osobním životě s větší hravostí. Musím říct, že pro mě bylo velkým překvapením a zároveň radostí vidět, jak se dá zvládnout stejná porce práce rychleji a s větší lehkostí než tomu bylo dříve. Meditační techniky a dechová cvičení pro mě znamenají lepší soustředění na práci, kterou si již nemusím nosit domů a dodělávat ji po večerech. Odpoledne a večer mám zase čas na sebe a svou rodinu. Ještě jednou díky 🙂

Josef Miřácký
CZECH FLYING LEGENDS, s.r.o.

 

Vybrané reference ke stažení