Blog

MOC POZITIVNÍHO MYŠLENÍ

1.9.2015

Termín: 9. 12. 2015; 9:00–16:00
Místo konání: 1. VOX, K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00, Praha 1
Spojení MHD: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží
Další informace: Mapa Ubytování

Určeno

Každému, kdo chce zlepšit vztahy s kolegy či zákazníky skrze vlídnější komunikaci. Tomu, kdo věří, že život může být hezký a úspěšný, kdo přijímá zodpovědnost za to, jaký život žije a chce svůj svět utvářet tím, jak jej bude vnímat a jak o něm bude smýšlet.

Přínos / Cíl

Rozvinete a posílíte postoj k sobě samému, ke své práci, cílům a dosaženým výsledkům. Uvidíte na sobě, ostatních lidech, věcech a situacích především klady místo záporů. Naučíte se, jak formulovat své myšlenky pozitivně a tím zvýšíte pravděpodobnost jejich přijetí druhými lidmi.

Program

Praktické dovednosti a postoje potřebné pro komunikaci se sebou samým i okolním světem • jak natrénovat schopnost proaktivně ovlivňovat průběh situací • nástroje na cílené „programování“ mysli a tím i svého pracovního i osobního života • jak se motivovat pozitivně formulovanou vizí • změna reality žádoucím směrem • nácviky, sdílení praktických zkušeností.

 

Poznámka

Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.

Přihlašujte se, prosím, na: http://www.vox.cz/lide-a-jejich-rozvoj/seminar-moc-pozitivniho-mysleni–0006.htm

Pár informací o pozitivním myšlení v podání Petra Růžičky najdete zde (ČT – Sama doma):
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/212562220600089/obsah/206225-pozitivni-komunikace-petr-ruzicka/


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *