Blog

POZITIVNÍ STRESMANAGEMENT

2.9.2015

Pozitivní stressmanagement
aneb trvale udržitelné bytí manažera – stress management není o tom, jak zvládat ještě více stresu, ale jak (si) jej nevytvářet. Stres je jeden ze tří klíčových psychosociálních faktorů snižujících výkonnost lidských zdrojů. Míra stresové zátěže zaměstnanců podle průzkumu vzrostla za poslední 4 roky o třetinu. Pro vznik stresu jsou důležitější naše vnitřní faktory, než vnější podněty (stresory). Víte dobře, čím si svůj stres způsobujete? Sestavte si svůj individuální protistresový plán.

Určeno

Tento seminář je určen všem, kdož chtějí aktivně snižovat svoji stresovou zátěž, kdož na sobě již pozorují některé z příznaků dlouhodobého stresu – napětí ve svalech, šíji, hlavě, poruchy spánku, podrážděnost, vysoký krevní tlak…

Přínos / Cíl

Stres je každodenní součástí života pro mnoho z nás. Často máme pocit, že s ním nedokážeme nic moc udělat.Nemusí tomu tak být. Mírný stres může být dokonce motivující a mobilizující. Jak to však udělat, aby nepřerostl v obludu, která mi sedí za krkem a dusí mne? Na tomto semináři vás zkušený lektor a kouč provede na cestě ke spokojenějšímu životu, k tomu, aby vám to, co děláte, přinášelo radost a smysl.

 

Přednáší

Mgr. Petr Růžička (akreditovaný senior kouč, lektor, konzultant, psychoterapeut, herec a hudební skladatel)

Program

Porozumění tomu, co stres je, jak vzniká a jak na nás působí • jak zacházet sám se sebou tak, abych stres dokázal rozpoznat a kontrolovat • jak a co lze dělat preventivně, aby stres nevznikal • co dělat při stresu a jak eliminovat důsledky stresu již proběhnuvšího • základní psychoregulační metody pro snižování stresové zátěže • nácviky, diskuze, sdílení zkušeností.

 

Shrnutí k workShopu

Kdy  4. 11. 2015; 9:00–16:00

Kde   1. VOX a.s., Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1

Cena  a další informace na http://www.vox.cz/lide-a-jejich-rozvoj/seminar-pozitivni-stresmanagement-0003.htm


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *