Aktuální semináře

Aktuální semináře

Roční výcvik v koučování – otevíráme další běh

22.10.2016 až 4.6.2017

Vysoká škola aplikované psychologie Terezín a Mgr. Petr Růžička

Roční výcvik koučování – otevíráme další běh

(S VYUŽITÍM SYSTEMICKÉHO, PCA A GESTALT PŘÍSTUPU)

8.7.2016

Otevíráme další běh ročního výcviku koučování – výcviku koučů.

Časová dotace 95 hodin.

Výcvik probíhá o víkendech na VŠAPs v Terezíně.

Určen je pro budoucí kouče, manažery, pracovníky v pomáhajících profesích.

Rozsahem a skladbou odpovídá požadavkům České asociace koučů, absolventi výcviku mohou následně získat akreditaci ČAKO (při splnění všech akreditačních podmínek, zejména rozsahu praxe).

Výcvik začíná 22. a 23.10.2016 (9.00 – 17.30).

Přihlašujte se na mailu: studijni@vsaps.cz, do předmětu napište výcvik koučování.

Cena výcviku 24.000 Kč.

Výcvik vede Mgr. Petr Růžička, senior kouč (akreditace ČAKO), lektor a VŠ pedagog (přednáší na VŠAPs předmět Koučink a mentorink) s 17 letou praxí v koučování a výuce koučování. Více o lektorovi na www.kouc.eu

Výcvik je garantován a certifikován VŠAPs.

Více informací o výcviku zde

Reference na výcvik od absolventů předchozího běhu zde

POZITIVNÍ STRESMANAGEMENT

4. 11. 2015; 9:00–16:00

Pozitivní stressmanagement
aneb trvale udržitelné bytí manažera – stress management není o tom, jak zvládat ještě více stresu, ale jak (si) jej nevytvářet. Stres je jeden ze tří klíčových psychosociálních faktorů snižujících výkonnost lidských zdrojů. Míra stresové zátěže zaměstnanců podle průzkumu vzrostla za poslední 4 roky o třetinu. Pro vznik stresu jsou důležitější naše vnitřní faktory, než vnější podněty (stresory). Víte dobře, čím si svůj stres způsobujete? Sestavte si svůj individuální protistresový plán.

Určeno

Tento seminář je určen všem, kdož chtějí aktivně snižovat svoji stresovou zátěž, kdož na sobě již pozorují některé z příznaků dlouhodobého stresu – napětí ve svalech, šíji, hlavě, poruchy spánku, podrážděnost, vysoký krevní tlak…

Přínos / Cíl

Stres je každodenní součástí života pro mnoho z nás. Často máme pocit, že s ním nedokážeme nic moc udělat.Nemusí tomu tak být. Mírný stres může být dokonce motivující a mobilizující. Jak to však udělat, aby nepřerostl v obludu, která mi sedí za krkem a dusí mne? Na tomto semináři vás zkušený lektor a kouč provede na cestě ke spokojenějšímu životu, k tomu, aby vám to, co děláte, přinášelo radost a smysl.

 

Přednáší

Mgr. Petr Růžička (akreditovaný senior kouč, lektor, konzultant, psychoterapeut, herec a hudební skladatel)

Program

Porozumění tomu, co stres je, jak vzniká a jak na nás působí • jak zacházet sám se sebou tak, abych stres dokázal rozpoznat a kontrolovat • jak a co lze dělat preventivně, aby stres nevznikal • co dělat při stresu a jak eliminovat důsledky stresu již proběhnuvšího • základní psychoregulační metody pro snižování stresové zátěže • nácviky, diskuze, sdílení zkušeností.

 

Shrnutí k workShopu

Kdy  4. 11. 2015; 9:00–16:00

Kde   1. VOX a.s., Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1

Cena  a další informace na http://www.vox.cz/lide-a-jejich-rozvoj/seminar-pozitivni-stresmanagement-0003.htm

MOC POZITIVNÍHO MYŠLENÍ

9. 12. 2015; 9:00–16:00

Termín: 9. 12. 2015; 9:00–16:00
Místo konání: 1. VOX, K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00, Praha 1
Spojení MHD: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží
Další informace: Mapa Ubytování

Určeno

Každému, kdo chce zlepšit vztahy s kolegy či zákazníky skrze vlídnější komunikaci. Tomu, kdo věří, že život může být hezký a úspěšný, kdo přijímá zodpovědnost za to, jaký život žije a chce svůj svět utvářet tím, jak jej bude vnímat a jak o něm bude smýšlet.

Přínos / Cíl

Rozvinete a posílíte postoj k sobě samému, ke své práci, cílům a dosaženým výsledkům. Uvidíte na sobě, ostatních lidech, věcech a situacích především klady místo záporů. Naučíte se, jak formulovat své myšlenky pozitivně a tím zvýšíte pravděpodobnost jejich přijetí druhými lidmi.

Program

Praktické dovednosti a postoje potřebné pro komunikaci se sebou samým i okolním světem • jak natrénovat schopnost proaktivně ovlivňovat průběh situací • nástroje na cílené „programování“ mysli a tím i svého pracovního i osobního života • jak se motivovat pozitivně formulovanou vizí • změna reality žádoucím směrem • nácviky, sdílení praktických zkušeností.

 

Poznámka

Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.

Přihlašujte se, prosím, na: http://www.vox.cz/lide-a-jejich-rozvoj/seminar-moc-pozitivniho-mysleni–0006.htm

Pár informací o pozitivním myšlení v podání Petra Růžičky najdete zde (ČT – Sama doma):
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/212562220600089/obsah/206225-pozitivni-komunikace-petr-ruzicka/